Op zondagmorgen 25 maart zingt het kinderkoor weer in onze kerk tijdens de ochtenddienst. Het is dan Palmpasen en de liedjes zijn daar ook op afgestemd. We kijken uit naar een vrolijke en feestelijke dienst waarin de kinderen Hosanna zullen zingen op weg naar Pasen. Maria Rikkers dirigeert en ds Joost van den Brink zal de kinderen op de piano begeleiden.

Komende weken zijn er nog enkele repetities en dan zijn we weer aan het einde van het seizoen. Omdat enkele bestuursleden na jarenlange inzet hun functie zullen leggen, zijn we op zoek naar nieuwe mensen die met frisse energie het kinderkoor voort willen zetten. Hiervoor vragen we gewoonlijk ouders van kinderen die bij het kinderkoor zingen. Het is de laatste tijd echter niet gelukt om ouders bereid te vinden hun steentje bij te dragen, om uiteenlopende redenen. Dat het kinderkoor inmiddels een regiofunctie vervult en er minder kinderen uit onze gemeente op zitten, lijkt dit probleem te versterken. De Fontein is van oorsprong echter een kinderkoor uit Genderen. We zijn daarom op zoek naar enkele mensen uit onze gemeente die het leuk zouden vinden om met nieuw enthousiasme bij het kinderkoor te helpen. U hoeft dus niet persé een ouder te zijn of een muzikale achtergrond te hebben, maar
wel het leuk vinden om de kinderen en de dirigente bij praktische dingen te helpen met organiseren. Op die manier zou het kinderkoor kunnen blijven bestaan en kunnen de kinderen op muzikale en speelse wijze met het evangelie bezig blijven.

Spreekt u dit aan en wilt u wat meer informatie hebben over de taken voor wie we mensen zoeken? Neemt u dan gerust even contact op met Sandra Visser (353420) of
Jeroen van Wees (380918) en we vertellen u er over.

Hulp gezocht voor kinderkoor Fontein

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

1 × 4 =