Het afgelopen jaar is ook naast de coronaperikelen een bijzonder jaar voor mij geweest. Ik heb namelijk een boek geschreven. En tot mijn grote vreugde ook een uitgever gevonden, Van Wijnen uit Franeker, die het de moeite waard vond dit uit te geven. Mijn roman, ‘Het meisje, de draak en de dominee’, zal vanaf de eerste week van november in de boekwinkels liggen. In deze roman blikt Anna terug op haar worstelingen rondom haar verleden, haar strijd met God en de vraag die telkens weer opkomt, of het haar lukt de draak die al zolang met haar meegaat te verslaan. Terwijl
de herinneringen over elkaar heen buitelen word je meegetrokken in haar zoektocht. Zaterdag 30 oktober om 11.00u wordt de roman gepresenteerd in onze kerk. Wie het leuk vindt, is van harte welkom om dit bij te wonen!

Groet, ds. Jannie

30 oktober: ‘Het meisje, de draak en de dominee’