De voorgangers in de erediensten worden ruime tijd van te voren ingepland door Frans Steketee, bereikbaar via 0416 – 69 20 98 of 06 – 10 29 30 31 en preekvoorziening@gereformeerdekerkgenderen.nl

Zondag 21 juli

Ochtend: Ds. H.P. de Goede, Werkendam
Avond: Ds. T.C. Wielsma, Uithoorn

Zondag 28 juli

Ochtend: Dhr. C.J. van Aalsburg, ‘s-Hertogenbosch
Avond: Ds. G. de Jong, Driebergen (in Hervormde Kerk)

Zondag 4 augustus

Ochtend: Ds. J. v.d. Brink- Dekker

Avond: Ds. E.J. v.d. Brink

Zondag 11 augustus

Ochtend: Ds. E.J. v.d. Brink
Avond: Ds. C. Hendriks, Woudrichem (in Hervormde Kerk)

Zondag 18 augustus

Ochtend: Ds. W. van Herwijnen, Zwijndrecht
Avond: Ds. W.A. Boer, ‘s-Gravendeel

Zondag 25 augustus

Ochtend: Ds. E.J. v.d. Brink

15:30 uur – Tendienst

18:30 uur – Ds. G. v.d. Linden, Waalwijk (in Hervormde Kerk)

Zondag 1 september

Ochtend: Ds. A. Haasnoot, Rijnsburg
Avond: Johan Schep, gemeentedienst

Zondag 8 september

Ochtend: Ds. J. v.d. Brink-Dekker (voorbereiding H.A.)
Avond: Ds. E.J. v.d. Brink, jeugddienst m.m.v. Adaiah

Zondag 15 september

Ochtend: Ds. J. v.d. Brink-Dekker, viering H.A.
Avond: Ds. E.J. v.d. Brink, viering H.A.

Zondag 22 september

Ochtend: Ds. E.J. v.d. Brin, startdienst winterwerk
Avond: Ds. M.C.E. Kollenstaart, Rotterdam

Zondag 29 september

Ochtend: Ds. K. van Velzen, Blaricum
Avond: Dr. Bert de Ruiter, Amsterdam

Zondag 6 oktober

Ochtend: Ds. E.J. v.d. Brink, gemeentedienst
Avond: Ds. J. v.d. Brink-Dekker, Israëlzondag

Zondag 13 oktober

Ochtend: Ds. E.J. v.d. Brink

Avond: Ds. J. v.d. Brink-Dekker

Zondag 20 oktober

Ochtend: Ds. J. Alma, Nieuwegein
16:30 uur – Afsluiting Vakantiebijbelweek

Zondag 27 oktober

Ochtend: Dhr. J. Veltrop, Vianen
Avond: Wim Grandia, Nieuw Vennep, jeugddienst m.m.v. Challenge

Zondag 3 november

Ochtend: Ds. J. v.d. Brink- Dekker

Avond:  Gemeentedienst verslaving

Woensdag 6 november

11:00 uur Schooldienst, Dankstond

19:30 uur Ds. J. v.d. Brink-Dekker, Dankstond

Zondag 10 november

Ochtend: Ds. E.J. v.d. Brink

Avond: Ds. E.J. v.d. Brink

Zondag 17 november

Ochtend: Ds. A.W.W. de Ruiter, Wijk en Aalburg
Avond: Ds. J. Staat, Andijk

Zondag 24 november

Ochtend: Ds. J. v.d. Brink-Dekker, Eeuwigheidszondag
Avond: Ds. L. van Wingerden, ‘s-Hertogenbosch

Zondag 1 december, 1e Advent

Ochtend: Ds. J. v.d. Brink- Dekker
Avond: Ds. E.J. v.d. Brink, gemeentedienst m.m.v. Kerkkoor

Zondag 8 december, 2e Advent

Ochtend: Mw.ds. H.J.K. Gierkink-van Geerenstein, voorbereiding H.A.
Avond: Ds. L.W. de Haan, jeugddienst

Zondag 15 december, 3e Advent

Ochtend: Ds. E.J. v.d. Brink, viering H.A.
Avond: Ds. J. v.d. Brink-Dekker, viering H.A.

Zondag 22 december, 4e Advent

Ochtend: Ds. E.J. van den Brink

15:30 uur – Kinderkerstfeest

Woensdag 25 december

Ochtend: Ds. E.J. van den Brink, Kerstfeest

Zondag 29 december

Ochtend: Ds. J. Tiggelman, Rijnsburg
Avond: Ds. R.A. Wouda, Nieuwendijk

Dinsdag 31 december
19:30 uur: Ds. J. v.d. Brink-Dekker

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

drie × vier =